Режим "Ляльковий будинок"

Дозволяє отримати повноціний огляд об'єкту, та перейти до будь-якої точки в 3D турі.

Режим "Вимірювання"

Дозволяє брати розміри он-лайн будь-якого об'єкту в 3D турі.

Режим "VR"

Для перегляду режиму віртуальної вам потрібні VR окуляри. та завантажити додаткове програмне забеспечення на телефон.

Android

iPhone

Налаштування автопрезентації

3D тур Маттерпорт може автоматично програватися на вашому сайті і замінювати "важкі" відео-файли. Ви можете натиснути на 3D тур в будь-який момент та продовжити "подорож" самостійно.

Захист вашої інформації

Дуже часто стається так, що фото або відео файли, які розміщують на сайтах об'яв крадуть, з 3D турами Matterport це неможливо, тому що всі ваші контактні дані можуть бути вбудовані в 3D тур.

Статистика візитів

На ваш запит ми можемо надати вам статистку відвідувань ваших об'єктів.

Фото 2D та панорами 360

З 3D туру Matterport ми можемо завантажити будь-яку фотографію як у звичайному 2D форматі так і панораму 360. 

Режим "Співрозробник"

Якщо ви хочете налаштувати ваш 3D тур самостійно та мати доступ до усіх можливостей одночасно, ми можемо надати вам права "Collaborator".

Вартість 1800 грн./місяць.

 

Надішліть запит.

 

Доступ до 3D туру з паролем

Хочете бути впевненними, що ваш 3д тур не побачать сторонні? Встановіть пароль та відправьте його тому, хто може мати доступ до 3д туру.

Запитання та вiдповiдi

Де буде зберігатися мій 3D тур?


3D тур зберігається на сервері компанії Matterport. Компанія гарантує, що поки ви сплачуєте за хостінг цього туру, він буде доступний. При замовленні 3D туру, ви отримаєте один рік хостингу безкоштовно, надалі вартість хостингу складає грн. еквівалент 25 долл. США на один рік. Ви можете зареєструвати свій профіль на сайті компанії Matterport та обрати зручний для вас тариф, після цього ми зможемо передати 3D тур у вашу повну власність. Звертаємо увагу, що 3D тури зроблені камерою Pro2 доступні для передачі тільки у профіль починаючи з Professional. Після закінчення строку зберігання 3D туру, він НЕ ВИДАЛЯЄТЬСЯ, а відключається від публічного доступу. Ви завжди можете знову його увімкнути. 3D тури завантажені до Google Maps зберігаються безкоштовно.
Можна переглядати 3D тур офф-лайн?


Завантажити 3D тур можна після реєстрації профілю в Matterport або отримати доступ "Співрозробника" у нас. Після цього ви завантажуєте додаток Matterport 3D Showcase і завантажуєте усі ваші 3D тури для перегляду оффлайн. Збереження на персональний компьютер неможливе.
Чи можете ви внести зміни в готовий 3D тур?


Ні, ми не можемо корректувати зображення в 3D турі. Політика компанії Маттерпорт є такою, що вони захоплюють реальний стан об'єкту і дають вам найбільш реалістичне зображення.
Коли мій 3D тур буде готовий?


Після проведення сканування, 3D тур буде готовий через 24 години.

Фото 2D