FAQ

Де буде зберігатися мій 3D тур? | Где будет храниться мой 3D тур?


3D тур зберігається на сервері компанії Matterport. Компанія гарантує, що поки ви сплачуєте за хостінг цього туру, він буде доступний. При замовленні 3D туру, ви отримаєте один рік хостингу безкоштовно, надалі вартість хостингу складає гривневий еквівалент 25-ти долл. США на рік. Якщо Вас це не влаштовує, Ви можете зареєструвати свій профіль на сайті компанії Matterport та обрати зручний для вас тариф, після цього ми зможемо передати 3D тур у вашу повну власність. Звертаємо увагу, що 3D тури зроблені камерою Pro2 доступні для передачі тільки у профіль починаючи з Professional. Після закінчення строку зберігання 3D туру, він НЕ ВИДАЛЯЄТЬСЯ, а відключається від публічного доступу. Ви завжди можете знову його увімкнути. 3D тури завантажені до Google Maps зберігаються безкоштовно. _____________________________________________________________________________ 3D тур хранится на сервере компании Matterport. Компания гарантирует, что пока вы платите за хостинг этого тура, он будет доступен. При заказе 3D тура, вы получите один год хостинга бесплатно, в дальнейшем стоимость хостинга составляет гривневый эквивалент 25 долл. США в год. Если Вас это не устраивает, Вы можете зарегистрировать свой профиль на сайте компании Matterport и выбрать удобный для вас тариф, после этого мы сможем передать 3D тур в вашу полную собственность. Обращаем внимание, что 3D туры сделанные камерой Pro2 доступны для передачи только в профиль начиная с Professional. По истечении срока хранения 3D тура, он не удаляется, а отключается от публичного доступа. Вы всегда можете снова его включить. 3D туры загружены в Google Maps хранятся бесплатно.
Можна переглядати 3D тур офф-лайн? | Можно просматривать 3D тур офф-лайн?


Завантажити 3D тур можна після реєстрації профілю в Matterport або отримати доступ "Співрозробника" у нас. Після цього ви завантажуєте додаток Matterport 3D Showcase і завантажуєте усі ваші 3D тури для перегляду оффлайн. Збереження на персональний компьютер неможливе. ____________________________________________________________________________ Скачать 3D тур можно после регистрации профиля в Matterport или получить доступ "соразработчика" у нас. После этого вы загружаете приложение Matterport 3D Showcase и загружаете все ваши 3D туры для просмотра оффлайн. Сохранение на персональный компьютер невозможно.
Чи можете ви внести зміни в готовий 3D тур? | Можете ли вы внести изменения в готовый 3D тур?


Ні, ми не можемо корректувати зображення в 3D турі. Політика компанії Маттерпорт є такою, що вони захоплюють реальний стан об'єкту і дають вам найбільш реалістичне зображення. ___________________________________________________________________________ Нет, мы не можем корректировать изображения в 3D туре. Политика компании Маттерпорт такова, что они захватывают реальное состояние объекта и дают вам наиболее реалистичное его изображение.
Коли мій 3D тур буде готовий? | Когда мой 3D тур будет готов?


Після проведення сканування, 3D тур буде готовий через 24 години. _________________________________________________________________________ После проведения сканирования, 3D тур будет готов через 24 часа.